MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 6627022
nr 662 7022
Bokskåp
1800-tal, Mahogny, längd: 105, djup: 48, höjd: 218
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 18 oktober 2010
3.600 kr
3.000 kr
3.500 kr
4.000 kr
4.100 kr